Regulamin

Regulamin korzystania z apartamentów :

Dla Państwa wygody i przyjemności wyposażyliśmy nasze apartamenty w nowoczesny sprzęt, wysokiej jakości meble, czystą pościel. Przed każdym przyjazdem sprawdzamy stan i czystość apartamentów aby zapewnić Państwu odpowiedni komfort.

 1. Apartamenty mieszczą się w Giżycku przy ul. I Dywizji imienia Tadeusza Kościuszki 25B
 2. Doba pobytu w dniu przyjazdu zaczyna się od 14:00 , a kończy o 12:00 w dniu wyjazdu.
 3. Płatność za pobyt jest regulowana w dniu przyjazdu.
 4. Pobieramy zaliczkę w wysokości 20% całkowitej kwoty pobytu.
 5. Liczba osób w wynajętym apartamencie nie może przekraczać 6 osób.
 6. Przedłużenie pobytu jest możliwe tylko w sytuacji wolnych terminów.
 7. Chcąc zapewnić gościom wysoki standard wypoczynku prosimy, aby wyposażenie apartamentów było używane w celach do tego przeznaczonych.
 8. W dniu przekazania kluczy Gość zapoznaje się ze stanem technicznym oraz ilościowym wyposażenia wynajmowanego apartamentu. Niezgłoszenie uwag i zastrzeżeń co do stanu technicznego w momencie wprowadzenia, równoznaczne jest z tym, że Apartament został odebrany bez żadnych uwag i zastrzeżeń ze strony Gościa
 9. Przedmioty pozostawione przez Gościa w apartamencie zostaną odesłane na jego koszt pod wskazany adres. W przypadku braku wskazania adresu, pozostawione przedmioty przepadną
 10. Zgodnie z przepisami P.POŻ w Apartamentach jest zakaz używania przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, które nie stanowią wyposażenia apartamentu np.: grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych, łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
 11. Apartamenty nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy Gości pozostawione w apartamencie
 12. Obowiązuje całkowity zakaz wynoszenia rzeczy znajdujących się na wyposażeniu apartamentu (np. ręczniki, poduszki, urządzenia, itd.).
 13. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do 6:00
 14. Wcześniejszy wyjazd Gościa , z przyczyn niezależnych, nie uprawnia go do zwrotu opłaty za niewykorzystany pobyt.
 15. Prosimy o natychmiastowe poinformowanie nas jeśli dojdzie do jakiegoś nieporozumienia bądź nie będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań aby dokładnie badać problem i rozwiązać go.

Prosimy o stosowanie się regulaminu i życzymy miłego pobytu.